InstaBIZ

Ledri Vula do të bëhet baba, zbulon gjininë e fëmijës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:03 - 26/07/20 |
el ida

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të bëhen prindër.

Nëpërmjet një postimi në instagram, Ledi Vula ka konfirmuar shtatzëninë aq të përfolur të Sarës dhe ka zbuluar gjiinë e bebit.

Në videon e publikuar, Ledri së bashku me partneren e tij çajnë tullumbacen dhe prej saj dalin letra rozë. Kjo konfirmoi se cifti do të bëhet me një vajzë.

“Po vdes të t’i shoh sytë”, shkruan reperi krahas videos ku përqafohet me Sarën./Opinion.al

Pas