Aktualitet

Largohet drejtuesja e Hipotekës së Korçës, ja kush komandohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:04 - 27/08/20 |
Al Do

Lëvizje në Hipotekën e Korçës. Mësohet se drejtoresha Nadia Bandilli nuk është më në krye të këtij insitutcioni.

Ende nuk dihet saktësisht nëse ajo është shkarkuar apo ka dhënë dorëheqjen dhe nuk dihen as shkaqet e largimit të saj.

Në vend të Bandillit, është emëruar përkohësisht zëvendësdrejtori i Hipotekës, Klajdi Tërova.

Ai ka konfirmuar për mediat se do të qëdrojë i komanduar në këtë rol përkohësisht deri sa të zgjidhet drejtori i ri. /Opinion.al

Pas