Kronikë

Lajm i fundit/ Plagosje me thikë tek Unaza e Re


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 19/09/18 |
b.f

Një plagosje me thikë ka ndodhur sot paradite në lagjen “Unaza e Re” në Tiranë. Policia tha se pas një sherri për motive të dobëta, ka mbetur i plagosur një 40 vjeçar.

Njoftimi i policisë së Tiranës:

Plagos me mjet prerës 40 vjeçarin pas një konflikti për motive të dobëta.

Policia kap dhe shoqëron autorin.

Nga shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.6, u bë kapja dhe shoqërimi i shtetasit :

– R. C.

Ky shtetas ditën e sotme rreth orës 10:15, në zonën e “Unazës së Re” pas një konflikti, ka plagosur me mjet prerës një shtetas të moshës rreth 40 vjeç i cili aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijojn veprimet e mëtejshme hetimore për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Pas