-Jetë dhe Stil

Kujdes! Këto janë shenjat më të pabesa të horoskopit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:37 - 17/01/20 |
xhu lia

Sipas astrologëve shenjat e Virgjëreshës, Gaforres dhe Ujorit konsiderohen si shenjat më të pabesa.

Virgjëresha

Personat e lindur në shenjën e Virgjëreshës janë miq shumë të mire, por edhe mashtrues në dashuri. Njerëzit e lidhur me një person të shenjës së Virgjëreshës mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre por në të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dijë kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë për të qëndruar pranë jush: duan paratë, mbështetjen dhe aprovimin tuaj.

Gaforrja

Personat e lindur në shenjën e Gaforres  sipas astrologëve gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë. Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’ju kthehet ju për t’ju gjykuar.

Ujori

Ujori është një shenjë që i pëlqen t’i mbajë gjërat shumë private, të fshehta. Nuk kanë shumë besim tek të tjerët, pasi për ta duhet të kesh besim vetëm tek vetja.

Pas