InstaBIZ

Konfirmohet ribashkimi i J.LO dhe Ben Affleck pas 17 vitesh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:06 - 27/05/21 |
Opi Nion

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë rikthyer sërish bashkë 17 vite pas ndarjes së tyre.

Bëhet me dije se burime pranë dyshes kanë konfirmuar për “In Touch Weekly” se marrëdhënia e çiftit po ecën me ritme të shpejta dhe se ata janë më të lumtur se kurrë.

“Ben dhe Jen nuk po humbin kohë. Në të vërtetë, është sikur koha nuk ka kaluar fare. Janë përsëri në një romancë dhe po e vazhdojnë marrdhënien e tyre aty ku u ndalën.”, tha burimi.

“Shancet se dyta janë të rralla për t’u arritur dhe çifti e mori një të tillë. Kjo është arsyeja pse ata po ecin më shpejt në raportin e tyre. Ata po e shfrytëzojnë këtë kohë për t’u njohur përsëri.”

Ben, 48 vjeç dhe J. Lo, 51 vjeç, filluan të takoheshin në 2002 po i dhanë fund fejesës në vitin 2004. Thashethemet se janë rikthyer sërish bashkë pas kaq shumë kohësh nisën pasi Jennifer Lopez i dha fund fejesës me Alex Rodriguez.

Pas