Kryesore

Komisioni i Rithemelimit të PD mbërrin në selinë blu, mungon Berisha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:54 - 23/12/21 |
Opi Nion

Grupi i Rithemelimit të Parisë Demokratike ka mbërritur në selinë blu pak minuta më parë. Ajo që vihet re është mungesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, krijuesi i kësaj lëvizje për largimin e Lulzim Bashës nga detyra e kryetarit.

Të pranishëm në selinë blu ishin: Albana Vokshi, Flamur Noka, Çlirim Gjata, Klevis Balliu, Floriana Garo, Tritan Shehu, Flamur Baçi, Bujar Nishani, Gent Strazimiri, Voltana Ademi dhe Belind Këlliçi. Ndërsa u vu re mungesa e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ende nuk dihet se cili ishte shkaku i mungesës së ish-kryeministrit, por grupi i Komisionit të Rithemelimit të PD bënë një komunikim për kreun e Parisë Demokratike, Lulzim Basha./Opinion.al

Pas