Kronikë

Kokaina e fshehur në anijen me qymyr në Durrës,sa drogë u sekuestrua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 21/05/22 |
Opi Nion

Kanë përfunduar kontrollet e ushtruara nga policia në anijen me qymyr, e cila u bllokua ditën e martë në portin e Durrësit.

Në total kanë rezultuar 59 kg kokainë të fshehura në këtë anije.

Kujtojmë se anija me qymyr vinte nga Kolumbia dhe u ndalua të martën në Portin e Durrësit. Deri tani nuk ka asnjë të arrestuar.

Pas