-Jetë dhe Stil

Kjo video po trondit rrjetin, jetë aliene mbi Tokë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:19 - 03/10/16 |
root

Një dritë e çuditshme blu është filmuar të fluturonte me shpejtësi të madhe në orbitën e Tokës.

Pamjet janë filmuar nga LiveStream i NASA­s nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës.

Por ajo që shton dyshimet është se NASA ka fshirë më pas pamjet e këtij objekti, por “gjahtarët e alienëve” arritën të regjistronin një fragment të shkurtër të transmetimit, që Daily Mail e ka postuar.

Pamjet thuhet se i takojnë datës 30 shtator dhe video po merr klikime të papara.

Pas