Aktualitet

Kjo video për shqiptarët, ka bërë namin në rrjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:52 - 16/06/16 |
b.f

Mbrëmë Shqipëria u përball në Marsejë me Francën dhe doli e humbur, por videoja e një qytetari belg e hedhur mbrëmjen e djeshme në rrjetin social Facebook, është duke bërë namin në rrjet.

“Shqiptarët  luajnë me francezët ndërsa ju ftoj që të njihni këtë popull nga Europa Lindore. Këtë vetëm shqiptarët do e kuptojnë”,- shkruan Gilles Bellatre në faqen e tij në Facebook.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas