-Jetë dhe Stil

Këto janë pushimet e ëndrrave sipas shenjës së horoskopit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:03 - 16/01/17 |
b.f

Këto janë pushimet e ëndrrave sipas shenjave të horoskopit.

DASHI-Tokio

dashi

DEMI-Majemi

demi

BINJAKET-Londer

london

GAFORRE-Santorini

gaforre

LUANI-Maldive

luanii

VIRGJERESHA- Astana, Kazakistan

virgjeresha

PESHORJA-Kopenhagen

peshorja

AKREPI-Sevilia

akrepii

SHIGJETARI- Paris

shigjetari

BRICJAPI- Shën Petërsburg

bricjapi

UJORI-Lisbone

ujori

PESHQIT-Buenos Aires

peshqit

/opinion.al

Pas