Aktualitet

Kërcet pistoleta në lokalin e basteve, ja personat që u përfshinë në sherr


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:31 - 18/09/18 |
b.f

Është zbardhur ngjarja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Shefqet Musaraj” në Tiranë në një lokal bastesh. Policia tha se ka vënë në pranga Laert Hitën, për “Prodhim dhe mbajtja pa leje e armëve dhe municionit luftarak” dhe Kanosje”.
Ndërsa është shpallur në kërkim shtetasi me iniciale A. P., 50 vjeç, banues në Tiranë.

“Këta shtetas mbrëmjen e djeshme rrugën “Shefqet Musaraj”, në lokal ( në pronësi të L. H.,) për motive të dobëta janë konfliktuar fizikisht me njëri – tjetrin, ku gjatë konfliktit kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të njëri – tjetrit, por pa pësuar dëmtime nga të shtënat”, thuhet në njoftimin e policisë.

Pas