InstaBIZ

Kendall Jenner nuk ka qenë dakord për emrin e të voglit të Kim Kardashian


               Publikuar në : 12:11 - 07/09/19 |
xhu lia

Personazhi i njohur televiziv Kendall Jenner ka qenë e ftuar në emisionin e njohur të Jimmy Fallon, ku është shprehur lidhur me disa detaje të jetës së saj private.

Ndër të tjera ajo është pyetur lidhur me marrëdhënien që ka me nipërit dhe mbesat e saj.

Lidhur me katër fëmijët e motrës së saj Kim Kardashian, Kendall u shpreh se ka patur shumë ndikim në përzgjedhjen e emrave të tyre, por nuk ka qenë aspak dakord me përzgjedhjen e emrit “Psalm” për nipin më të vogël.

“Kim më ftoi në shtëpinë e saj për të zgjedhur një emër dhe nuk më lejonte të largohesha derisa të zgjidhnim një emër. Në fund përfunduam me një emër që nuk pëlqente fare dhe që nuk më interesonte. Më pëlqente një emër tjetër”.

Për të voglin, i cili ka pak muaj që ka ardhur në jetë Kendall u shpreh se është i mrekullueshëm./Opinion.al/

Pas