Aktualitet

Kapshticë, arrestohen 2 kontrollorët e doganës, ja arsyejaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:01 - 25/07/22 |
Opi Nion

Dy kontrollorë të doganës së Kapshticës janë arrestuar pasi akuzohen se kanë shpërdoruar detyrën.

Sipas Klan news dyshohet se kontrollorët Denis Manoku dhe Ardian  Prenja kanë kryer falsifikime kompjuterike, duke bërë regjistrime fiktive për mjetet me targa të huaja.

Operacioni është ende në vijim, dhe mund të ketë edhe persona të tjerë të përfshirë.

 

Pas