Te Fundit

Kampioni i botës zbulon se nusja ka qenë eskortë,e dhunon në mes të dasmës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:05 - 29/08/20 |
el ida

Mundësi i njohur Zaurbek Sidakov i cili do të përfaqësojë Rusinë në Lojërat Olimpike të ardhshme, është kthyer në temën e ditës në Rusi.

Sportisti i njohur ka bërë një skandal të vërtetë në mes të dasmës pasi ka zbuluar se gruaja e tij kishte qenë eskortë.

Dasma me 500 të ftuar e 24-vjecarit u ndërpre pasi të ftuarit nisën të merrnin mesazhe se nusja është një vajzë shoqëruese me pagesë. Gjithashtu atyre iu dërguan edhe video të nxehta të nuses.

Mendohet se videot u dërguan nga një ish-i dashur i zëmëruar i nuses, dita më e lumtur e së cilës u shkatërrua brenda pak minutash.

Sipas mediave të huaja nusja u kap prej flokësh nga dhëndri dhe u nxor jashtë me forcë nga Sidakov, i cili u shpall kampion bote në vitin 2018 dhe 2019./Opinion.al

Pas