InstaBIZ

Justin Bieber jep lajmin e shumëpritur për fansat e tij


               Publikuar në : 17:17 - 11/04/19 |
xhu lia

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber sapo i ka bërë të lumtur fansat e tij. Sipas TMZ këngëtari i është rikthyer studios të regjistrimit për të bërë muzikë.

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë ai u shpreh se për shkak të problemeve me depresionin do të qëndronte pak kohë larg muzikës në mënyrë që të mos zhgënjente fansat me perfomancat e tij jo të mira.

Por mesa duket bashkëpunimi mes tij dhe reperin Lil Dicky është gati. Beiber nuk ka publikuar një album të ri që pas atij të vitit 2015 me titull “Purpose”.

Gjatë gjithë kësaj periudhe Justin ka qenë në vëmendjen mediatike dhe shpeshherë i paragjykuar për veprimet e tij. Nuk dihet sesi do të pritet nga ndjekësit  ky produksion i ri muzikor./Opinion.al/

 

Pas