InstaBIZ

Jessica Biel e ka falur Justin Timberlake pas fotove me kolegen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:33 - 06/12/19 |
xhu lia

Pak ditë më parë këngëtari dhe aktori Justin Timberlake i kërkoi falje publikisht bashkëshortes së tij aktores Jessica Biel, për fotot e publikuara ku shfaqej me pranë seç duhej me kolegen e tij Alisha Wainëright.

Ai theksoi se mes tij dhe koleges në filmin “Palm” nuk kishte ndodhur asgjë si dhe se ka qenë nën efektin e alkoolit. Në rrjet duket se jo shumë persona i besuan deklaratës së tij, por burime për mediat e huaja pohojnë se bashkëshortja e tij, aktorja Jessica Biel e ka besuar.

“Ai është shumë simpatik dhe miqësor. Është e qartë se ai ka pirë shumë atë natë, por Jessica beson se ai nuk e ka tradhtuar. Ajo do të qëndrojë pranë tij”, -ka thënë një burim pranë aktores për revistën “People.

Gjithashtu është shkruar se ata kanë zgjedhur të rregullojnë gjërat mes tyre larg vëmendjes mediatike. /Opinion.al/

Pas