InstaBIZ

Janet Jackson shtatzënë për herë të parë, pas dy javësh mbush 50 vjeçBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:28 - 05/05/16 |
root

Janet Jackson e cila mbush 50 vjeç në 16 maj, është në pritje të fëmijës së saj të parë. Lajmi nuk është akoma zyrtar, por të mirë informuarit nuk kanë asnjë dyshim.

Muajin e kaluar këngëtarja kishte njoftuar ndërprerjen e Tourit të saj Unbreakable me një video në Twitter.’ Jemi në tapën e dytë të tourit dhe dua t’ju informoj se ka një ndryshim të papritur­ kishte thënë ajo për fansat.

Mendova që ishte e rëndësishme, që ju të ishit të parët ta dinit që bashkëshorti im (Wissam Al Mana) dhe unë kemi vendosur të kemi një familje. Kështu na duhet ta shtyjmë turneun. Ju lutem ta kuptoni që për ne është e rëndësishme që ta bëjmë tani. Doktori më ka urdhëruar të bëj pak pushim, por unë s’ju kam harruar juve dhe do ta rinis turnin sa më shpejt të mundem’.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas