Aktualitet

Ja si lundronin makinat ne autostraden Tirane – Durres


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:00 - 23/11/15 |
root

Kjo foto eshte shkrepur ne autostraden Tirane – Durres.   Duket se foton e ka bere Erla Mehilli zedhenese e ish Kryeministrit Berisha qe e ka postuar ne profilin e saj ne facebook.

Fotoja nuk ka nevoje per koment dhe tregon se si makinat gati jane shndruar ne motoskafe ne nje autostrade te permbytur nga rreshjet. Paradite trafiku ka qene shume i ngarkuar nga ky problem.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas