Aktualitet

Ja deputetët që punësuan militantët e tyre tek tatimetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 30/10/15 |
b.f

 Një listë me emrat e punonjësve të tatimeve të cilët kanë hyrë ose mbahen në punë në linjë partiake, është publikuar sot nga portali, lapsi.al. Në listë figurojnë persona të rekomanduar nga deputetë të ndryshëm, mes të cilëve edhe Ministrja, Mimi Kodheli apo zv.Ministri ,Niko Peleshi, ndërkohë që pjesën më të madhe të të punësuarve e ka sugjeruar deputeti Taulant Balla. Lapsi.al, bën të ditur se në listë gjenden plot 372 vetë, nga të cilët 80 janë të mbështetur nga deputeti Balla. Pas tij vjen LSI-a me 62 emërime, kreu i Bashkisë Durrësit që pasi ka kapur OSSHE-në ka sugjeruar 13 emerime dhe Koco Kokëdhima me 8 emerime.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas