Rusi 2018

Ivan Rakitiç shkëmben puthje pasionante, pas shokut të tij shikoni kush e pati radhën këtë herë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:51 - 17/07/18 |
b.f

Mesfushori i Barcelonës nuk i fshehu emocionet e tij dhe mori në krah gruan e tij Frau Raquel Mauri, duke i dhënë asaj një puthje të nxehtë në skenë para gjithë publikut kroat.

Kjo nuk është puthja e parë që Rakitic jep në emocione e sipër, këtë herë e bëri me gruan e tij dhe ishte diçka normale, por në vitin 2014, ai puthi shokun e skuadrës te Sevilla, Daniel Carrico në momentin që morën trofeun e Europa League.

Pas