Aktualitet

Iu gjet drogë në formë çokollate në makinë, arrestohet 34-vjeçari në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:15 - 30/09/22 |
Opi Nion

Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës ditën e sotme pasi  është kapur me një sasi lënde narkotike në makinë.

Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi me inicialet L.B, banues në kryeqytet.

Arrestimi i tij është bërë  tek ish-Fusha e Aviacionit, në Tiranë, ndërsa gjatë kontrollit të makinës së tij tip “Seat”, policia i ka gjetur dhe sekuestruar një sasi cannabis sativa në formë çokollate të ndarë në pako.

Sakaq, materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale./Opinion.al

Pas