Aktualitet

Infektohet me COVID-19 drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:34 - 20/11/20 |
Opi Nion

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Mësohet se ai është në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe po merr mjekim në shtëpi.

Ndërkohë, derisa të kthehet në detyrë, Ardi Veliu, në krye të Policisë së Shtetit komandohet zv.drejtori Albert Dervishi./Opinion.al

Pas