Rajoni

Ia dërgoi ministrit dhe kriminelëve,publikohet fotoja intime e ish-zyrtares serbe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:50 - 19/10/21 |
Opi Nion

Është publikuar fotoja intime e ish-zyrtares së Ministrisë së Brendshme në Serbi, Dijana Hrkaloviç.

Në një artikull të publikuar në mediat serbe thuhet se ish-zyrtarja fotografinë gjysmë të zhveshur ia dërgoi ministrit dhe kriminelëve.

Fotoja dyshohet se është bërë në zyrën ku ajo punonte, dhe shfaqet me pantallonat zbërthyer duke treguar të brendshmet me dantella.

Hrkaloviç u arrestua të premten  dhe banesa e saj u kontrollua nga policia.

Diana Hrkaloviç u emërua në pozitën e Sekretares së Shtetit në Ministrinë e Brendshme në vitin 2017. Në atë kohë, funksioni i ministrit mbahej nga Nebojsha Stefanoviç – ministri aktual i Mbrojtjes i Serbisë. Hrkaloviç përshkruhej si bashkëpunëtorja e tij më e afërt.

Pas