Kronikë

I zbuluan tradhëtinë, vjehrri dhe i ati bëjnë 23-vjeçaren për spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:24 - 27/05/22 |
Opi Nion

Tradhëtia ndaj bashkëshortit ka qenë shkaku që ka çuar në dhunimin  e një vajze 23-vjeçe nga vjehrri, vjehrra dhe babai i saj.

Sipas Ballkanweb ngjarja ka ndodhur në Librazhd, ndërsa policia tashmë e ka marrë në mbrojtje vajzën e re.

Mësohet se 23-vjeçarja aktualisht ndodhet në spital në gjendje të rëndë psikologjike. Por gjithashtu ajo ka dhe dëmtime fizike pas dhunës që i është ushtruar nga familjarët.

Ndërkaq, vjehrri dhe vjehrra e saj janë çuar në ndjekje penale, pasi shihen duke dhunuar nusen, në videon e filmuar prej familjarëve të tyre dhe të bërë publike në rrjetet sociale.

Pas