Aktualitet

I shtrirë në tokë dhe i gjakosur, del fotoja e Kudret Saliaj në lokal


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:52 - 04/06/21 |
Opi Nion

Një foto e rëndë e viktimës Kudret Saliaj ka ardhur në redaksinë e Opinion.al.

Sipas informacioneve fotoja është bërë në momentin që viktima është ekzekutuar nga ish-vjehrri i tij, Mexhit Picari në afërsi të Gjykatës së Tiranës.

Në këtë atentat i plagosur ka mbetur dhe ish-prokurori, aktualisht avokat Adriatik Cama.

Ngjarja ka ndodhur në një nga zonat më të populluara të kryeqytetit, ku babai i Dhurata Saliaj ka vrarë para se të futej në seancën gjyqësore, ish-dhëndrin e tij Kudret Saliaj për shkak të konflikteve disa vjeçare mes çiftit. Bëhet me dije se çifti ka sjellë në jetë 3 fëmijë të cilët, përkohësisht me vendim gjykate ishin nën kujdestarinë e të atit./Opinion.al

Pas