Aktualitet

I mbuluar me çarçaf të bardhë me gjak, videoja për TikTok alarmon Korçën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 07/09/21 |
Opi Nion

Një video e realizuar nga një qytetari me qëllim për tu hedhur në TikTok ka alarmuar qytetin e Korçës.

Sikurse shihet në pamje një person është shtrirë në mes të rrugës, në hyrje të pazarit të qytetit Juglindor,  i mbuluar me një çarçaf të bardhë me njolla gjaku, ndërsa në krahun e djathtë ka një pistoletë lodër.

E gjithë kjo kenë ka alarmuar kalimtarët dhe drejtuesit e mjeteve, të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje. Pasi kanë kuptuar që bëhet fjalë për një skenë të inskenuar kanë shoqëruar protagonistin e videos në komisariat.

 

 

 

Pas