Sociale

Hygeia më pranë pacientëve, shërbimi me mjekët specialistë dhe pasditeve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 07/05/21 |
Opi Nion

Spitali Hygeia ka qenë dhe vazhdon të jetë e vetmja strukturë spitalore private gjithëpërfshirëse në vend
që ofron shërbim spitalor 3600 për të gjithë pacientët e saj duke filluar nga analizat e thjeshta deri në
ndërhyrjet kirurgjikale ndër më të ndërlikuarat, performancë kjo që bëhet e mundur sajë profesionalizmit
të mjekëve specialistë të asistuar nga teknologjia mjekësore e fjalës së fundit dhe struktura moderne që
Spitali ka.
Këto premisa kanë bërë që Spitali Hygeia të jetë një qendër reference për të gjithë pacientët, jo vetëm ata
shqiptarë por edhe nënshtetas të huaj, pra për të gjithë ata që kërkojnë të gjejnë zgjidhje të problemeve
të tyre mjekësore në kohë reale dhe me cilësi. Pikërisht kjo ishte edhe arsyeja pse Spitali Hygeia, për të
qenë sa më pranë nevojave dhe kërkesës gjithmonë në rritje për shërbime mjekësore nga ana e
pacientëve të saj, por sidomos për të gjithë ata që për arsye pune apo pamundësie për të marrë shërbime
mjekësore gjatë orareve të paradites, tashmë ju mundëson marrjen e shërbimit të kërkuar me mjekët
specialistë, çdo ditë, nga e hëna në të premte, edhe gjatë orareve të pasdites, pra duke zgjatur orarin e
këtyre shërbimeve prej orës 16:00-21:00.
Pra, tashmë, shërbimi ambulatory & vizitat me mjekët specialistë, do të jetë i disponueshëm për të gjithë
në çdo orë të ditës prej orës 8:00-21:00.
Për më tepër informacion apo rezervime të shërbimeve ju ftojmë të kontaktoni me sekretarinë e Spitalit
apo në adresat zyrtare:
Tel: 04 23 90 000
https://www.facebook.com/Hygeia.Hospital.Tirana.HHT
Instagram: #spitalihygeiatirane

Pas