Kronikë

Humbi kontrollin dhe u përmbys në një vaskë peshku, vdes 50-vjeçari në Roskovec


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 26/04/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar gjatë paradites së sotme në Fier.  Një 50-vjeçar, duke drejtuar mjetin tip motorrkorrëse, është përmbysur në një nga vaskat e peshkut dhe për pasojë ka humbur jetën.

“Sot rreth orës 11:00, në vendin e quajtur “Vaskat e peshkut” Roskovec, shtetasi Y. P., rreth 50 vjeç, duke drejtuar mjetin tip motorrkorrëse, është përmbysur në një nga vaskat e peshkut dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Pas