Te Fundit

Horoskopi për sot, 29 shtator 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:05 - 29/09/22 |
Opi Nion

Dashi

Mos jini debatues në dashuri, duhet të jeni të mençur dhe të durueshëm. Në punë do të jetë e mundur deri në fund të muajit të finalizohet një marrëveshje!

Demi

Muaji shtator, në dashuri, përfundon me tensione. Duhet të sqaroheni me dikë. Në punë, keqkuptime të vogla në horizont, por gjithçka do të zgjidhet!

Binjakët

Horoskopi premton gjëra të mira në dashuri, ju dëshironi të kompensoni të gjithë kohën e humbur. Në punë duhet të qëndroni të qetë dhe do të arrini të gjeni qetësinë shpirtërore. Nga ana tjetër, Jupiteri është me ju!

Gaforrja

Hëna është në anën tuaj, por ka diçka që nuk shkon me dashurinë. Në punë, edhe aty gjërat nuk duken fort mirë, do të duhet të bëni kompromis!

Luani

Mundohuni të ruani qetësinë në dashuri. Duhet t’i lini gjërat t’ju rrëshkasin, pa u përfshirë polemika. Në punë, përpara se të pranoni një propozim do të ishte mirë të mendoheni pak më shumë!

Virgjëresha

Në dashuri, qielli ju buzëqesh dhe dy ditët e ardhshme janë të rëndësishme. Në punë, mos vallë ka ardhur koha për të lëvizur përsëri?!

Peshorja

Nëse jeni beqar duhet të keni besim te të tjerët dhe të rizbuloni të njëjtin pasion si gjithmonë. Në punë po kërkoni stabilitet por kujdes sepse nervozoheni lehtë!

Akrepi

Keni dyshime në dashuri? Epo, besojini atyre që janë në gjendje t’ju dëgjojnë. Në punë, mos u përfshini në çështje më të mëdha se ju. E nga ana tjetër duhet të largoni pak hutimin!

Shigjetari

Në dashuri, përpiquni ta shihni të ardhmen në një mënyrë tjetër. Në punë favorizohen ata që janë në kontakt me publikun. Mundësitë janë aty!

Bricjapi

Në dashuri jeni paksa të pavendosur, përpiquni të kapërceni problemet. Në punë, lajme të mira po vijnë!

Ujori

Dielli dhe Afërdita janë në anën tuaj. Bëni zemrën tuaj të pastër. Në punë përpiquni të qëndroni të qetë dhe të kapërceni problemet!

Peshqit

Hëna është në anën tuaj, Venusi nuk është kundër, por horoskopi nuk bën mrekulli ndaj dhe në dashuri duhet të qëndroni të qetë. Në punë dëshironi të ndryshoni jetën tuaj, por realiteti është ndryshe!

Pas