-Jetë dhe Stil

Horoskopi 21 nëntor, Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 22/11/15 |
root

Dashi

Një mendim i minutës së fundit do t’ju bëj të eksploroni shumë gjëra. Nëse keni në plan të vizitoni një vend bëjeni.

Demi

Një regjim i mirë ushqimor apo dhe palestra, do t’ju ndihmojë më shumë me shëndetin tuaj.

Binjakët

Nëse keni bashkëpunuar me dikë për çështje shëndeti apo mjedisi dhe nëse i keni parë frytet këtij bashkëpunimi, atëherë është koha ti bëni një dhuratë këtij personi.

Gaforrja

Një sfidë dekoruese do të kthehet në prioritetin tuaj. Zgjidhni ngjyrat e ndezura, për këtë dekorim.

Luani

Në aspektin e dashurisë do të ndiheni perfekt, sidomos nëse programoni diçka speciale.

Virgjëresha

Venusi në shenjën tuaj do të bëhet aleati juaj dhe do t’ju ndihmojë të gjeni një mik qe t’ju ndihmojë për cështjet financiare.

Peshorja

Do të bëheni pak i paduruar për të arritur një qëllim, që i keni venë vetes.

Akrepi

Do të keni shumë impenjime gjatë kësaj periudhe, prandaj mezi e prisni një ditë pushim.

Shigjetari

Do t’ju kërkojnë të organizoni shumë gjëra, projekte, evente ndoshta edhe darka familjare. Përgatituni…

Bricjapi

Fundjava juaj do jetë rutinë si të gjitha të tjerat, ndaj bëni diçka për ta ndryshuar.

Ujori

Njohjet e shumta që keni do të bëjnë të mundur që të krijoni lidhje me njerëz të tjerë.

Peshqit
Nëse keni patur një ëndërr për një punë ajo do të realizohet.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas