-Jetë dhe Stil

Horoskopi, 17 janar 2017


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:03 - 17/01/17 |
root

Dashi – Jeta sentimentale shkon për mrekulli. Megjithatë, bëni mirë që t’i ekuilibroni emocionet tuaja. Merrini gjërat me qetësi. Mblidhuni me miqtë pasdite, pasi është një mënyrë e mirë për të lënë mënjanë stresin e lodhjen.

Demi – Mos u suprizoni nëse diçka nuk shkon mirë me të tjerët. Njerëzit mund të jenë shpesh kokëfortë dhe të vështirë. Do ta gjeni veten duke u përpjekur për të luftuar dikë me po mban qëndrim të egër. Nëse nuk ia dilni mbanë për ta zbutur, zbrapsuni.

Binjakët – Dita e sotme do të jetë e karakterizuar nga humori i mirë. Jeta sentimentale shkon gjithashtu mjaft mirë. Nëse keni patur dyshime për ndonjë çështje të caktuar është momenti që ta merrni situatën nën kontroll dhe të veproni.

Gaforrja – Dita e sotme është e favorshme për të organizuar gjërat. Kur vjen puna të dashuria dhe romanca, mos u tregoni të tërhequr, pasi tjetri mund të ndihet keq dhe në dyshim për përkushtimin që keni ndaj tyre.

Luani – Mos u tregoni kokëfortë, sidomos me gjëra që lidhen me dashurinë dhe të bukurën. Një qëndrim i tillë mund t’ju prishë punë me dikë tepër të veçantë.

Virgjëresha – Ata që ju rrethojnë nuk do të jenë me humor të mirë, ndaj bëni mirë të qëndroni në këndin tuaj dhe t’i merrni gjërat me qetësi. Është një ditë e mirë për të bërë plane dhe për ta marrë shtruar.

Peshorja – Do të ndiheni mirë me veten dhe të sigurtë që puna e palodhshme më në fund po shpërblehet. Është momenti për të pushuar dhe për të marrë frymë. Shfrytëzojeni këtë mundësi për t’u relaksuar.

Akrepi – Merrini gjërat me qetësi dhe të tregohuni të rezervuar në lëvizjet që bëni, sidomos në çështjet e zemrës. Tregohuni të hapur dhe të kuptueshëm.

Shigjetari – Bëni pak vend për dashurinë. Mund të ndiheni disi të pavendosur në këtë aspekt. Më e mira që mund të bëni është që të përpiqeni më shumë për t’u afruar me të tjerët. Pas kësaj gjithçka do të duket më e lehtë.

Bricjapi – Në vend që të përpiqeni gjatë gjithë kohës për të bërë për vete dikë, bëni një hap prapa dhe lërini të tjerët t’ju vlerësojnë dhe t’ju falin dashuri.

Ujori – Emocionet tuaja janë të forta dhe të qëndrueshme. Dashuria dhe harmonia është kudo rreth jush. Mos kini frikë që t’i çoni gjërat në një tjetër stad.

Peshqit – Merreni me qetësi ditën e sotme dhe shijoni frytet e punës që keni bërë ditët e fundit. Është dita e duhur për t’u shplodhur dhe planifikuar. /tvklan.al

Pas