Aktualitet

Hollande: Franca bllokohet, mbyllen kufijte


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:09 - 14/11/15 |
b.f

Presidenti francez Francois Hollande ka vendosur mbylljen e kufijve franceze dhe te gjithe qarkullimit, ndersa policia po punon per kapjen e atentatoreve te ngjarjeve te sotme.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas