Kronikë

Hidhet nga pallati, gjen vdekjen e menjëhershme 65-vjeçari në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:47 - 27/03/21 |
Opi Nion

Një 65-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonte në Shkodër duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia nëpërmjet një njoftimi zyrtar bën me dije se Agron F.M, vuante nga depresioni dhe mendohet se kjo është arsyeja që e ka shtyrë për të marr aktin ekstrem. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Naim Gjylbegu.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylbegu, Shkodër, se shtetasi Agron F. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje ./Opinion.al

Pas