Kronikë

Hidhet nga ballkoni, vdes 25-vjeçarja në DurrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 11/08/22 |
Opi Nion

Një 25-vjeçare me iniciale I. V i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga ballkoni në Durrës.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rrerh orës 08:15 në lagjen nr.1 të qytetit btegdetar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 08:15, në lagjen nr.1, Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasja I. V., 25 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas