Politikë

“Herën tjetër do ta mbushim me pula”, deputeti debat në një lokal


               Publikuar në : 11:11 - 11/07/19 |
geliano fataj

Adriatik Alimadhi, deputet i opozitës së re dhe kreu i Ballit Kombëtar është përballur me një situatë të vështire, teksa është detyruar të dalë nga lokali ku sapo kishte hyrë.

Siç duket edhe në këtë video Alimadhi përballet me reagimin e disa personave që ishin të ulur në lokal, të cilët i kane kërkuar të dalë jashtë.

“Plehrë e Gramoz Ruçit”, deputetin e opozitës së re e nxjerrin nga lokali

“Plehrë e Gramoz Ruçit”, deputetin e opozitës së re e nxjerrin nga lokali

Posted by Opinion.al on Thursday, 11 July 2019

“Herën tjetër do ta mbushim me pula jo me mish te pjekur”- i thotë një nga personat që ka qenë i ulur në tryezë.

“Një gjë të kërkoj, vetëm në emër të popullit mos flisni”- i thotë ai, ndërkohë që personi tjetër ngjitur shton tonet: “Jeni plehra, plehra”./ Opinion.al

Pas