InstaBIZ

“Happiness Of Six”, Linda Rama ndan foton nga ditëlindja e Zahos


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:14 - 25/07/20 |
Al Do

Djali i kryeministrit Edi Rama dhe bashkëshortes së tij Linda, mbush sot 6 vjeç.

Me rastin e ditëlindjes së Zahos, prindërit i kanë organizuar edhe një atmosferë festive.

Një pjesë të saj e ka zbuluar Linda Rama në një postim në Twitter që është ndarë edhe nga kryeministri.

Aty duken tollumbacë të kuq që formojnë emrin Zaho dhe numrin 6.

“Happiness of six” shkruan bashkëshortja e kryeministrit që do të thotë lumturia e gjashtës/Opinion.al

Pas