Politikë

Grupi i Berishës flet për njerëz me armë/Açka:Armët tona janë fjalët dhe…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:47 - 13/12/21 |
Opi Nion

Deputetja e Partisë Demokratike Flutura Açka u është përgjigjur komenteve të Grupit të Rithemelimit në lidhje me njerëz të armatosur brenda në selinë e PD-së.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ajo ka reaguar duke shkruar se armët e tyre janë fjalët dhe zemrat e demokratëve.

Në foto ajo shfaqet së bashku me deputetët Ina Zhupa, Flamur Hoxha si dhe Orjola Pampuri.

Armët tona janë fjalët dhe zemrat demokrate! Me Inën, Flamurin dhe Orjolën”- shkruan ajo në “Facebook”./Opinion.al

Pas