-Jetë dhe Stil

Gruaja më e vjetër e kontintetit mbushi 116 vjeçe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:59 - 30/11/15 |
b.f

Mbushi 116 vjeçe dhe është gruaja më e vjetër e Europës. Quhet Ermma Morano dhe është italiane. Duket se dhurata më e veçantë në këtë ditëlindje ka qenë një bekim i ardhur direkt nga Papa. Gjithashtu mbi jetën e kësaj që ka jetuar ngjarjet më të mëdha të shekullit të kaluar, është realizuar edhe një dokumentar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas