Rajoni

Greqi/ Qytetari i dehur plagos me armë 4 persona dhe më pas i dhunon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:14 - 17/09/21 |
Opi Nion

Katër persona janë plagosur me armë zjarri në Greqi. Mësohet se një një person, i cili ishte në gjendje të dehur, doli në ballkonin e shtëpisë së tij në Selanik dhe hapi zjarr me një karabinë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Unazës në zonën e Kordelio, ku nga të shtënat katër qytetarë të cilët ndodheshin rastësisht në zonë u plagosën lehtë, por pasi i qëlloi me armë, autori dhe i dhunoi.

Të plagosurit dhe autori shkuan në qendrën shëndetësore, ndërsa më pas agresori i kësaj ngjarje u vë në pranga ku edhe u mësua se ishte në gjendje të dehur.

Pas