Kronikë

Grabitet një dyqan bizhuterish në Elbasan, arrestohet një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 19/09/18 |
b.f

Mbrëmjen e djeshme është grabitur një dyqan bizhuterish në Elbasan. Vetëm pak çaste nga ngjarja, policia ka arrestuar edhe autorin.

Në pranga ka rënë M.J. Policia i ka sekuestruar si provë materiale 16 bizhuteri të ndryshme, një palë dara hekuri që shërbenim për hapjen e qepenave. Gjithashtu si provë materiale është sekuestruar një sqepar, dy kaçavida, një daltë dhe 250 mijë lekë.

Policia po heton për zbulimin e rasteve të tjera vjedhjeje nga ky person.

Pas