Aktualitet

Grabiten gjatë natës zyrat e Njësisë Administrative Shënkoll


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:03 - 26/05/21 |
Opi Nion

Kanë rënë pre e grabitësve zyrat e Njësisë Administrative Shenkoll të Bashkisë Lezhë.

Sipas news 24 ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, ndërsa mësohet se grabitja është konstatuar mëngjesin e sotëm.

Shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po kryejnë hetimet në lidhje me ngjarjen.

Pas