Bota

Gjyshi i bërtet se rrinte në celular, nipi e vret dhe poston videon në WhatsAppBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:34 - 09/07/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Chieti të Italisë. Një 15-vjeçar ka vrarë me sende të forta gjyshin e tij, pasi ky i fundit e qortoi se kalonte shumë kohë në celular.

Mediat lokale bëjnë me dije se i riu e ka goditur gjyshin 78-vjeçar me fshesën e korentit dhe me shkelma. Madje, adoleshenti edhe e ka regjistruar veten duke dhunuar të moshuarin, për ta publikuar më pas videon në WhatsApp.

Gjyshi ndërroi jetë në spitalin e qytetit Pescara, ndërkohë që nipi, i cili ndiqej nga punonjësit socialë për probleme mendore, është arrestuar.

Pas