Kronikë

Gjendet turpi i pajetë i një 67-vjeçari të mbytur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:05 - 27/05/20 |
Al Do

Një 67-vjeçar është gjetur i mbytur sot në liqenin e Shkodrës. Mësohet se ai kishte dalë për të peshkuar por nuk ishte kthyer më dhe famijarët e kishin raportuar të zhdukur që nga dita e djeshme.

Sot në mëngjes trupi i tij u gjet i pajetë në zonën e quajtur Bregu i Ranës.

Ai është identifikuar si Sulejman Sylja.

Nuk dihen ende rrethanat si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e saj./ Opinion.al

Pas