Kronikë

Gjendet një trup i pajetë në Vaun e Dejës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:51 - 08/06/20 |
Opi Nion

Një trup i pajetë është gjetur pasditen e sotme rreth orës  19:20, në fshatin Shkjezë, Vau i Dejës

Mësohet se 55-vjeçari i identifikuar me inicialet N. Sh. banues në Shkjezë, është gjetur në rrugë pa shenja jete.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune në trupin e viktimës dhe dyshohet për vdekje natyrale. Ndërkohë,  një grup hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të vdekjes së 55-vjeçarit./ Opinion.al

Pas