Kronikë

Gjendet nga polumbarët trupi i 45-vjeçarit që u mbyt në Prespë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:38 - 05/09/21 |
Opi Nion

Polumbarët kanë arritur të gjejnë trupin e pajetë të 45-vjeçarit që u mbyt në liqenin e Prespës këtë mëngjes.

Sipas policisë, 45-vjeçari me iniciale S. V., kishte dalë për të peshkuar gjatë mbrëmjes, por si pasojë e dallgëve të forta në liqen iu përmbys varka dhe është mbytur. Mësohet se ai ishte punonjës në bashkinë e Pustecit./Opinion.al

 

Pas