Kronikë

Gjendet i vdekur në banesën e tij në Pogradec amerikani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:20 - 03/02/21 |
Doriana Çepunaj

Një 62-vjeçar amerikan me inicialet N.H., është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në fshatin Tushemisht në Pogradec.

Policia bën me dije se “nga këqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë gjetur vdekjen nga shkaqe natyrale, pasi ka patur probleme shëndetësore të mëparshme”.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkakun e vdekjes dhe për të zbardhur rrethanat e ngjarjes./ Opinion.al

Pas