Kronikë

Gjendet i qëlluar me dy plumba në kokë 58 vjeçari shqiptar në Greqi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:40 - 25/08/20 |
Opi Nion

Një 58-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në Greqi. Sipas mediave vendase, ngjarja ka ndodhur në Kavala, ku shqiptari është qëlluar me dy plumba në kokë. Ai është gjetur i pajetë nga punëdhënësi i tij, në parcelën me ulllinj, ku punonte .

Emigranti emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur, mësohet se jetonte dhe punonte prej vitesh në zonën e Kavalasë.

Pas