-Jetë dhe Stil

Gerta Heta rrëfen dhimbjen e humbjes së fëmijësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:27 - 31/12/15 |
b.f

Prezantuesja e njohur e radios, Gerta Heta, e cila u bë nënë së fundmi, ka rrëfyer dramën familjare që pësoi gjatë lindjes.

Ajo do të sillte në jetë dy binjake, por fatkeqësisht vetëm njëra prej tyre arriti që të mbijetonte.

Në një rrëfim të shkurtër në “Pasdite në Top­Channel” Gerta tregoi se ajo ka arritur ta kapërcejë dhimbjen duke gjetur forcë te vajza tjetër binjake që mbijetoi, vogëlushja Rea.

Gerta nuk mbajti dot lotët gjatë rrëfimit, por gjeti rastin të falënderonte edhe stafin mjekësor që arritën të shpëtonin binjaken tjetër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas