Sport

Georgina publikon një imazh me Ronaldon, në gisht mban një unazë fejese


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:01 - 18/10/18 |
b.f

Georgina Rodriguez është gjithmonë në qendër të mediave roze pas lidhjes me futbollistin e famshëm Cristiano Ronaldo.

Rodriguez ka publikuar një foto në rrjetet sociale që i ka bërë të gjithë të hamendësojnë.

Ajo publikoi imazhin me futbollstin teksa ka në gishtin e fejesës një unazë, e cila na bën të mendojmë që çifti është fejuar.

Edhe pse Cristiano përballet me akuza për përdhunim gjatë javëve të fundit, e dashura i qëndron pranë dhe nuk beson në thashethemet që qarkullojnë në media.

Pas