Aktualitet

Gabimi i radhës mund të jetë fatal për Benitez


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:17 - 29/11/15 |
b.f

Trajneri i cili këtyre ditëve është nën presionin e shkarkimit, pasi dështoi keq në El Clasico, ku Real Madrid u mposhtë 4:0, mund të largohet nga Bernebau nëse vazhdon të dështojë.
E një gjë e tillë është shumë afër pasi raportohet se ndeshja e radhës mund të jetë fatale për spanjollin.
Por vet Benitez ka thënë se shpreson që të vlerësohet në fundin e sezonit dhe jo tani, por edhe një humbje nuk do t’i falet, pavarësisht se çfarë ka daklaruar.
Edhe pse ka pasur 14 ndeshje pa u mposhtur në fillim të sezonës, tmerri për të filloi pas humbjes nga Celta de Vigo, Paris Saint-Germain, më pas nga Sevilla dhe së fundmi nga Barcelone.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas